top of page

Latifundist.com закриває російськомовну версію сайту


Від 30 грудня 2021 року читачі могли помітити, що на Latifundist.com відсутня російськомовна версія сайту. Дійсно, редакція вирішила відмовитись від версії RU


Багато хто з вас резонно запитає: «Чому?». Адже на початку грудня редакція повідомила, що після того, як українська стане базовою мовою, російська лишиться на рівні 30% від загального контенту.


Спочатку ми говорили, що паралельно не готові наповнювати сайт двома мовами. Та за цей місяць редакція зрозуміла, що і в усіченому вигляді RU версію вести немає сенсу. Вона не несе повноцінної користі аудиторії, до того ж вимагає додаткового часу та людського ресурсу. Працювати за залишковим принципом ми не звикли, тож зосередимось на наповненні україномовної версії.


Що станеться з російськомовним архівом матеріалів, досьє, новин?


Він збережеться і перекочує на українську версію. Розуміємо, це дещо незвично і комусь може здатись дивним. Але ми точно не збираємось відмовлятись від колосальної роботи і того обсягу контенту, який команда зібрала за 10 років. Тримати ж версію RU заради архіву — безглуздо.


Російськомовні досьє учасників ринку, профілі компаній та бренди ми перекладаємо. За кілька місяців основний масив вже буде українською. Тож мовний дисонанс на сайті скоро зникне.


У процесі міграції сайту виникають технічні нюанси. Будемо вдячні, якщо будете звертати увагу на баги, ми ж постараємось оперативно їх виправляти.


Дорогі читачі, дякуємо за розуміння


17 переглядів

Comments


bottom of page